Middle-Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Middle-Earth

Orta Çağ'ın gizli dünyasına girmeye hazır olun!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elfler Geri Dönüyor.

3 posters
YazarMesaj
Legolas Nailo
Elf Prensi
Elf Prensi
Legolas Nailo

Elfler Geri Dönüyor. Empty
MesajKonu: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 6:13 pm

Elfler Geri Dönüyor. 633595798800000000
Konu = Elflerin Tanrıların Vadisinden Dönüşü..
Kişiler = Bütün Elfler
Legolas Nailo
Elf Prensi
Elf Prensi
Legolas Nailo

MesajKonu: Geri: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 7:38 pm

Tanrıların Vadisinden Geri Dönüyorduk.Gemide Yolculuk bana sıkıcı gelmişti. 200 Gemiyle Tanrıların vadisinden yola çıkmıştık.Kamaramdan geminin güvertesine çıkmıştım. Gittikçe yaklaşmıştık. Limana girmek için iki dağın arasından geçecektik.İki Dağ bizi selamlıyordu.Uzaktan Kentimiz Sisli şekilde görünüyordu.İyice yaklaşmıştık.Beni donduran bir Heycan kaplamıştı.İki Dağın arasından geçtik.
Limana yanaşmıştık.Hızla Kamaramı gidip eşyalarımı aldım. Gemiden indim. Etrafıma bakındım Kentimiz biraz kırılmış dökülmüş hayvanalra ev olmuştu.İyi bir çalışma gerektirecekti.
Lia Xiloscient
Elf
Elf
Lia Xiloscient

MesajKonu: Geri: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 1:24 pm

Elf diyarı.. O güzel ihtişamlı yer. Oraya çabucak gitmek istiyordum. Ama düşünüyordum da o ihtişamından şimdi hiçbir şey yoktu. Bütün görkemliliği gitmişti. Gemide bize ayırılan yerde bir yandan Legolas'ı düşünüyor, bir yandan da oraya gidince ne yapıcağımızı kestirmeye çalışıyordum. Biraz temiz hava alabilmek ve günlüğüme yazabileceğim bir şeyler görmek umuduyla kamaraya çıktım. Ahh.. uçsuz bucaksız gibi görünen denizden başka bir şey yoktu. İleride dev gibi balıklar oyun oynuyordu sadece. Legolas'ın yanına gitmeyi düşündüm fakat meşgul olabileceği aklıma gelince kendi kamarama gittim tekrar. Ayak sesleri.. kapıdan başımı biraz çıkarıp baktığımda Legolas olduğunu gördüm. Ahh Tanrım. Ne muhteşem bir yürüyüş, ne muhteşem bir asalettir ki bu beni büyülüyor. Kapıyı kapattım ve öylece uzandım yatağıma. Düşlere dalmıştım. Düşlerimin ortasında bir ses gelince uyandım. Bu.. bu onun ayak sesleriydi. Çevreme baktığımda limana yaklaştığımızı gördüm. Aceleyle el çantamı ve içine bir kaç bir şey sıkıştırdığım bavulumu aldım ve çıktım. Gemiden inerken bir nida koyuvermemek için kendimi zor tutuyordum. Tanrım! Yüce Tanrım! Önceden muhteşem, görkemli, ihtişamlı olan yer şimdi köhne bir ahırdan farksızdı. Legolas'ın tam arkasında duruyordum. Vereceği kararları kesinlikle duymalıydım.
Anastrianna Nailo
Elf Prensesi
 Elf Prensesi
Anastrianna Nailo

MesajKonu: Geri: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 2:07 pm

Elf diyarı.. Güzelliğiyle beni her zaman büyüleyen yer. Oraya bir an önce gitmeliydim. Gereğinden fazla uzak kalmıştım ve bu canımı sıkıyordu. Limana yaklaştığımızda şaşkınlığım biraz daha artmıştı. Evim dediğim yer şuan kırık döküktü. Eski ihtişamını kaybetmiş, hayvanlara ev olmuştu. Bu görüntü gözlerimin yaşarmasına neden olmuştu. Eski haline gelmesi biraz zaman alıcaktı ama yinede bir umut vardı içimde. Legolas'a baktığımda şaşkınlıkla etrafına bakıyordu. Bu durum onu da üzmüştü benim gibi...
Legolas Nailo
Elf Prensi
Elf Prensi
Legolas Nailo

MesajKonu: Geri: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 2:33 pm

Şaşkınlıkla etrafıma bakıyordum.Şehrimizin haline çok üzülmüştüm.Birkaç ses duydum. " Argh Arghh!!" gibi sesler.Olamazdı Ork binekleri vahşi dev kurtlar. Tepeden aşağı geliyorlardı. Son gücümle bağırarak şunları söyledim." Geri çekilin Hemennnnnnn!" Ardından Sırtımdan Yayımı aldım.Okların olduğu keseden okun bir tanesini aldım.Gelen Kurtlara Nişan alıp " Nar" diye bağırdım ve oku fırlattım. Kurtlardan iksi yanarak öldü.
" Edhells(Elfler) Saldırınn!!!" Diye bağırdım Gemiden inen Asker Elfler Saldırıya başlamıştı. Lianın üstüne doğru bir kurt koşmaktaydı.Hızla bıçaklarımı çekip koşmaya başladım. Kurt tam lianın üstüne atlayacaktıki.Zıpladım ve kurdu yere yığdım.Kurtla boğuşuyorduk.Zor durumda kalmıştım belkide ölecektim.
Lia Xiloscient
Elf
Elf
Lia Xiloscient

MesajKonu: Geri: Elfler Geri Dönüyor.   Elfler Geri Dönüyor. Icon_minitimePtsi Şub. 21, 2011 2:53 pm

Ey tanrılar göstermeyin bana bu acıyı. Göstermeyin sevdiğimi kırmızılar içinde. Legolas bana doğru gelen kurdu fırlatınca kurt onun üzerine çıkmıştı. Bir an dondu kaldı Lia. Düşünemiyordu. Her zaman yanında taşıdığı çakısını kaybetmişti zaten. Birden aklına büyü güçleri geldi. Legolas kurdu üzerinden fırlatınca aralarına sarmaşıkla duvar örecekti. Harika bir plandı. Ama kurdu nasıl fırlatacaktı? Sonra daha güzel bir fikir geldi. Ateş topunun içine alıp onu uzaklaştırıp yakabilirdi. Legolas'ı taklit ederek "Nar" diye çığlık attı. Kurdu ondan uzaklaştırdığı anda yanına gitti. Diz çöktü ve başını dizlerine koydu. Acaba yaralanmış mıydı? Sevdiği bardağı çıkararak "Nehn" diye fısıldadı ve ağzına götürdü Legolas'ın. Suyu içince kendine geldiğini gördüğünde rahatlamıştı. Biraz da utanmıştı Lia. Herkesin önünde Legolas'ın gözlerinin içine bakmaya utanıyordu ama yine de bakıyordu işte. Kısacık gülümsedikten sonra diğerlerine yardım etmek üzere Legolas'ın yanında uzaklaştı.

Elfler Geri Dönüyor.
1 sayfadaki 1 sayfası